категорії: музика блоґ-запис

В Інтернеті Тепер Ще Веселіше

... або хворі ідеї рулять

теґи: chill-out, lounge, Концерти, музика, панк, поп, радіо, радість, рок, інтренет

Отримуй Більше M Joy – Get More With M

М – це Музика, Мистецтво, а взимку ще й Миколай.

M Joy– радість від Музики, Мистецтва, а взимку ще й від Миколая.
Медіа-холдинг позитивних емоцій в мережі Інтернет.

Мережа концептуальних он-лайн радіостанцій
з повноцінним мовленням.

 

РАДІО з КРИЇВКИ – Перше Партизанське. Музика Свободи. З цілого світу. Епатажний та провокативний радіо-перформенс. Найширший осередок альтернативних, прогресивних та улюблених рок-груп з України та закордону.

RADIO M – Перше Улюблене. Радіо Твоєї мрії. Музикою Манить. Титульна радіостанція медіа-порталу M Joy. Саме тому, мабудь, наймасовіша. Багато хорошої музики. Буквально хіт за хітом. Перемкнутись... Ну дуже важко.

RADIO M LIVE – Перше Живе. Концертний відповідник титульної радіостанції медіа-порталу
M Joy. Виступи Твоїх улюблених виконавців наживо, неповторна атмосфера кращих світових концертів, унікальні музичні моменти. Тільки живий звук.

RADIO MOUSSE – Перше Шоколадне. Найсмачніше Радіо. Music Like Chocolate. Сонячний ранок, легкий день, теплий вечір, казкова ніч у стилі лаунж та чіл-аут. Солодка спокуса.
Клікай регулярно.

RADIO DVIZZ – Перше Танцювальне. Радіо у ритмі найспекотніших денс-полів світу.
Твоє життя – яскрава вечірка, цілодобово, без зупинки. Свято, яке завжди з Тобою.

Топлес-МенеджерВідмінний настрій продовжується в Інтернет-мазазині On–Line Shop M, більш відомому в народі, як Магазин Хворих Ідей. Котрий славиться своїм асортиментом усіляких різноманітнощів, відвертощів та щедрот. Зокрема магазин спеціалізується на торгівлі органами, іграшками для дорослих, а взимку ще й яйцями та шкарпетками Миколая. Кожного клієнта особисто та радісно зустрічає генеральний топлес-менеджер Том та виконує, навіть, неможливі замовлення.

Хворі Ідеї РулятьА загострються хороший настрій у кімнаті для душевно хворих. Саме тому вона має м’які, міцні стіни та надійно закривається. А як ж інкше за наявності хворих ідей? Коли вони не полишають голову, їх треба обов’язково реалізовувати. Для цього й існує Left Prodaction, більш відомий в народі, як Parastas Prodaction Studio. Працює швидко, якісно, а головне – оригінально. Хворі ідеї рулять. Цілодобово. На чолі з Супер Маріо.

Ось так. Інтернет долає кордони, час та умовності.
А головне – дозволяє робити те, що хочеться. Нам та слухачам.

Створювати неповторний програмний продукт,
відмовившись від затертих форматів, комплексів та обов’язків.

Запрошуємо до нашого театру. Театру Уяви.
www.mjoy.com.ua

Отримуй Більше.